2001 YILINDAN GELECEĞE

Demiray Asansör 19 yıllık tecrübesi, 15 kişilik deneyimli kadrosu, yüzlerce kurulu asansörü ve aylık servisi, güncel yetki belgeleri ile Denizli merkezli ege bölgesinde hizmet veren güçlü, dinamik ve  yenilikçi bir asansör firmasıdır.

En düşük kapasiteli asansörlerden en büyük kapasitelilerine kadar tek hızlı, çift hızlı, kademesiz hız kontrollü, yarı otomatik, tam otomatik, yük, insan, hasta asansörleri, hidrolik, panoramik asansör çeşitlerinin montaj, kurulum, revizyon, bakım, onarım ve aylık anlaşmalı servis hizmetlerini veriyoruz.

Asansör kurulumda kullanıcı güvenliği, konfor ve ergonomisi titizlikle üzerinde durduğumuz bir konu. Kurulum sonrası düzenli servis ve bakım hizmetleri ile güvenliğiniz ve konforunuzun sürekliliğini sağlıyoruz. Arıza durumlarında en hızlı ve seri şekilde arızaya müdahale ediyor, gerekli onarımları doğru şekilde yaparak en kısa sürede asansörünüzü tekrar kullanıma açıyoruz.

ASANSÖR RENKLİ GÜVENLİK ETİKETLERİ

Güncel asansör yönetmeliği gereği asansörler güvenlik bakımından 4 kategori olarak belirlenmektedir.

Kırmızı: güvensiz

Sarı: kusurlu,

Mavi: hafif kusurlu

Yeşil: kullanımı uygun

Demiray Asansör olarak mevcut asansörlerde güvenlik ölçümü ve etiketleme hizmeti veriyor, profesyonel güvenlik seviyesi yükseltme çözümleri  vermekteyiz.

KURUCU MESAJI

Asansörler günlük hayatımızın önemli araçlarındandır. Asansör yaptırırken kısa vadeli düşünüp salt fiyat odaklı yaklaşmak doğru bir strateji değildir. Bu anlamda güvenlik ve kaliteyi önceleyerek sürdürülebilir servis garantisine bakmak uzun vadede karlı ve akıllı bir tercih olacaktır.

Bekir GÜMÜŞ - Serkan DEMİRTAŞ

Kurucu / Founder
0
Asansör
0
Aylık Servis
0
Yetkin Personel

KALİTE PRENSİPLERİMİZ

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti

İş planı ve zaman süreçlerine tam uygun çalışma anlayışı

Günü kurtaran değil, uzun vadeli çözüm sağlama

Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik

Doğru ürün, doğru projelendirme

Ödeme kolaylığı

ASANSÖRLERİMİZDEN KARELER

MÜŞTERİLERİMİZDEN BAZILARI